Byt prodán

Prodej bytů Plzeň

Popis bytu č.1 – s balkonem do zahrady – byt Bezovka

Mezonetový byt , 60 m2 + balkon 7 m2

Činžovní dům se zahradou se nachází na okraji památkové zóny Bezovka v Plzni na Borech. Byt je situovaný ve 3.patře domu.

Výjimečnost této nemovitosti pramení nejen z komfortu, který byty přinášejí díky svému provedení, ale také z prostředí, ve kterém se nachází. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do centra. Výborná dostupnost MHD – zastávka tramvaje před domem, zastávky autobusů za rohem. Nákupní centrum Kaufland 600m, prodejna Billa 700m, Penny market 800m, nákupní centrum Borská pole 2km – zastávka autobusu k nákupnímu centru 200m od domu. Dostatek zeleně v okolí. Výhled z oken I z balkonu do zahrád ve vnitrobloku + přes protější domy je výhled do památkové zóny Bezovka. Celý byt je situovaný na stranu odvrácenou od silnice = velmi klidné a tiché bydlení. Přes ulici je naproti domu park na náměstí Míru. Další největší městský park ”Borský park” se nachází ve vzdálenosti 500m. Ve vnitrobloku je možnost využití společné zahrady s přímým přístupem z domu, která je celá travnatá a slouží jako oddychové místo k posezení. Přímo před domem je možné bez větších problémů krátkodobě parkovat, dlouhodobější neplacené parkování je pak možné jak po obvodu parku na náměstí Míru, tak ve všech přilehlých ulicích podél bloku v němž se dům nachází (ul.Erbenova, ul.Mánesova). V suterénu domu se nachází vinárna „U Slunce“.

Byt se dispozičně člení na předsíň, obývací prostor spojený s kuchyňským koutem, ložnici, komoru, koupelnu, WC a prostorný balkon.

V bytě je připojen domovní telefon s otevíráním vchodových dveří. Byty disponují internetovým připojením.

V hlavním obývacím prostoru je dřevěná podlaha, v části přístupu do mezonetové ložnice jsou nově položeny původní historické půdovky natřené transparentní pryskyřicí. Půdovky jsou také použity v koupelně, kde jsou zality v několika centimetrové vrstvě transparentní pryskyřice. Koupelna má dále dvě stěny cihelné, které jsou ošetřeny hydrofobním nátěrem a delší z nich je překryta laminátovou deskou Fundermax. Další ze stěn je celoplošně pokryta zrcadlem. Na toaletě je jako podlaha použit nerezový plech o tlouštce 1cm.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem JUNKERS CERACLASS ZW 18-2 DH KE s odvodem spalin do komína o výkonu 18 kW vybaveným také ohříváním teplé vody.  V bytě jsou ve všech místnostech umístěny radiátory.

 

Zajistíme veškeré právní úkony (sepsání smlouvy, notářská úschova apod.)

Nabízíme možnost zajištění financování hypotékou.

Prodej bytů Plzeň – půdorys bytů „Bezovka“ a „Bory“ (pro otevření PDF klikněte)

Prodej bytů Plzeň
Prodej bytů Plzeň

Fotografie

Video

Byty Plzeň Bory – byt č.1 from Srbík on Vimeo.

Energetický štítek

Kompletní energetická zpráva

Prodej bytů Plzeň