Výborná lokalita

Výjimečnost této nemovitosti pramení nejen z komfortu, který přinášejí byty díky svému provedení, ale také z prostředí, ve kterém se nachází. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do centra. Výborná dostupnost MHD – zastávka tramvaje před domem, zastávky autobusů za rohem. Nákupní centrum Kaufland 600m, prodejna Billa 700m, Penny market 800m,  nákupní centrum Borská pole 2km-zast.autobusu k nák.centru 200m od domu.

Množství zeleně

V okolí domu je množství zeleně. Výhled z oken i z balkonu je do zahrad ve vnitrobloku + přes protější domy je výhled do památkové zóny Bezovka. Z bytů na opačné straně je výhled na park náměstí Míru.

Zahrada

Park náměstí Míru je přes ulici naproti domu. Další největší městaký park ”Borský park” se nachází ve vzdálenosti 500m. Ve vnitrobloku je možnost využití společné zahrady s přímým přístupem z domu, která je celá travnatá a slouží jako oddychové místo k posezení.  Přímo před domem je možné bez větších problémů krátkodobě parkovat, dlouhodobější neplacené parkování je pak možné jak po obvodu parku na nám. Míru, tak ve všech přilehlých ulicích podél bloku v němž se dům nachází (ul.Erbenova, ul.Mánesova).  V suterénu domu se nachází vinárna „U Slunce“.