Dispozice 3+KK, výměra 84,79 m2

Konstrukce budovy – cihlová
Stav budovy – kompletně zrekonstruovaný
Stav bytu – kompletně zrekonstruovaný
Užitná plocha – 84,79 m2 (byt – 80,08 m2, balkon – 4,71 m2)
Podlaží: 1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy: – 5 nadzemních podlaží
PENB : kategorie C

Byt i celý dům je po kompletní rekonstrukci všech rozvodů – nová elektrika, odpady, rozvody vody. Jsou použity nadstandardně kvalitní materiály – tříkomorová eurookna, repliky původních historických vstupních dveří z dubu, plovoucí podlahy v pokojích z přírodního dubu, replika historických obkladů na chodbách domu. Byt má velmi příjemnou vlastní terasu.

Celková podlahová plocha je 84,79 m2 (80,08 m2 byt + 4, 71 m2 balkon). Nachází se v 1. patře (2. nadzemním podlaží) cihlového domu. Byt nadchne praktickou dispozicí 3 + KK sestávající ze tří samostatných vzájemně neprůchozích pokojů, z prostorné předsíně a koupelny s vanou, samostatného WC s umyvadlem. V ložnici, která je orientována na jih je prostor pro šatní skříň a další úložné prostory.

Rozlehlý obývací pokoj s prostorem pro dlouhou efektivní kuchyňskou linku disponuje příjemnou terasou a účelnou vychytávkou v podobě sedacího okna, které bylo na míru navržené architektem a vyrobeno truhlářem z přírodního dubu. Na kuchyňskou část navazuje praktická komora. V chodbě je místo na velké vestavěné skříně i odkládání obuvi. Na podlahách v pokojích je dřevěná plovoucí podlaha – v dekoru přírodního dubu. V koupelně a toaletě je položena dlažba. Příjemný a světlý dojem z bydlení zajišťují kvalitní tříkomorová dřevěná eurookna, která jsou nově osazena. Obložkové zárubně s dveřmi v bytě jsou v bílém dekoru. Vstupní bezpečnostní dveře do bytu jsou provedeny jako repliky původních dřevěných dveří a jsou doplněna o protipožární a bezpečnostní vložku. Vytápění i ohřev vody zajišťuje dálkovým rozvodem Plzeňská teplárenská a.s., na jejichž teplovod je napojen ústřední rozvod (nová výměníková stanice v domě). Možnost parkování je bezplatně před domem, kde je celá levá část ulice vyhrazena pro parkování, případně můžeme zprostředkovat možnost dlouhodobého parkování v přilehlém areálu garáží. V domě je pro uživatele bytů uzamykatelný společný prostor pro ukládání kol, dětských kočárků a podobně.
Jedná se o nadstandardní bydlení v atraktivní lokalitě v klidné části Plzně – Doudlevce s výbornou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností včetně zastávek MHD v okolí.

Lokalita – vybavenost (vzdálenost / pěší dostupnost)
Základní a mateřská škola – 250 m / 4 min chůze
nákupní centrum Lidl – 500 m / 8 min chůze
Zimní stadion – 300 m / 4 min
Sportovní hala (Slavoj) – 340 m / 5 min
DEPO2015 – 230 m / 3 min
Náměstí Republiky – 930 m / 15 min
Hlavní nádraží ČD – 900 m / 15 min
nádraží Plzeň Zastávka – 400 m / 7 min
Krajský úřad Plzeňského kraje – 500 m / 8 min
Gymnázium Masarykovo /SPŠ Obchodní – 700 m / 12 min
Zastávka MHD (bus/trolejbus) – 120 m / 2 min
Fakultní nemocnice Bory – 750 m / 12 min
Praha – Smíchov – 1 hod 21 min od domu (chůze + vlak)
Praha – Hlavní nádraží – 1 hod 34 min od domu (chůze + vlak)