Byt prodán

Byty Plzeň Bory

Popis bytu č.2 – s okny na nám.Míru – byt „Bory“

Mezonetový byt , 78 m2

Činžovní dům se zahradou se nachází na okraji památkové zóny Bezovka v Plzni na Borech. Byt je situovaný ve 3.patře domu.

Výjimečnost této nemovitosti pramení nejen z komfortu, který byty přinášejí díky svému provedení, ale také z prostředí, ve kterém se nachází. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Dobrá dostupnost do centra. Výborná dostupnost MHD – zastávka tramvaje před domem, zastávky autobusů za rohem. Nákupní centrum Kaufland 600m, prodejna Billa 700m, Penny market 800m,  nákupní centrum Borská pole 2km – zastávka autobusu k nákupnímu centru 200m od domu. Dostatek zeleně v okolí.  Výhled z bytu do parku na náměstí Míru. Další největší městský park ”Borský park” se nachází ve vzdálenosti 500m. Ve vnitrobloku je možnost využití společné zahrady s přímým přístupem z domu, která je celá travnatá a slouží jako oddychové místo k posezení.  Přímo před domem je možné bez větších problémů krátkodobě parkovat, dlouhodobější neplacené parkování je pak možné jak po obvodu parku na nám. Míru, tak ve všech přilehlých ulicích podél bloku v němž se dům nachází (ul.Erbenova, ul.Mánesova). V suterénu domu se nachází vinárna „U Slunce“.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem JUNKERS CERACLASS ZW 24-2 DH AE – turbo kotel s odvodem spalin na střechu o výkonu 24 kW vybaveným také ohříváním teplé vody.  V bytě jsou ve všech místnostech umístěny designové litinové radiátory.
Byt má situováno připojení vody a odpadu ke kuchyňskému koutu na stěně směrem do ulice. Je však možné realizovat změnu umístění kuchyňského koutu na protější stěnu, kde je pod omítkou provedena příprava na napojení vody a odpadu pro případ, že by uživatel bytu chtěl kuchyňskou sestavu jinak dispozičně řešit.
V horním podlaží mezonetového bytu „Bory“ si může uživatel bytu případně zvýšit obytnou plochu ještě o „polopatro“, resp. o místo pod hřebenem střechy, které může sloužit například jako malé ložnice s nízkým stropem. Na toto řešení je architektem zpracovaná studie.  Pod omítkou v horním podlaží bytu je také provedena příprava pro případné připojení vody a odpadu a to pro případ, že by si uživatel chtěl do tohoto prostoru umístit třeba druhou koupelnu, nebo toaletu. Ve zpracované studii bylo uvažováno o designové vaně v prostoru, případně o designovém sprchovém koutu.

Zajistíme veškeré právní úkony (sepsání smlouvy, notářská úschova apod.)

Nabízíme možnost zajištění financování hypotékou.

Byty Plzeň Bory – půdorysy bytů „Bezovka“ a „Bory“(pro otevření PDF klikněte)

Byty Plzeň Bory půdorys
Byty Plzeň Bory

Fotografie

Video

BytyPlzenBory byt 2 from Srbík on Vimeo.

Energetický štítek

Kompletní energetická zpráva