Dispozice 3+ KK, výměra 85,15 m2

Konstrukce budovy: cihlová
Stav budovy: kompletně zrekonstruovaný
Stav bytu: kompletně zrekonstruovaný
Užitná plocha: 85,15 m2 (byt – 80,44 m2, balkon – 4,71 m2)
Podlaží: 2. patro (3. NP)
Počet podlaží budovy: 5 nadzemních podlaží
PENB: kategorie D – úsporná s energetickou náročností 334,0 MWh/rok

Nabízíme k prodeji nově rekonstruovanou cihlovou bytovou jednotku v řadovém činžovním domě na adrese Antonína Uxy 6, který byl postaven v roce 1889 v tehdy typickém dekorativním neoklasicistním stylu. Dům měl jedno podzemní, 3 nadzemní podlaží a podkroví. Za dobu existence prošel mnoha drobnými úpravami a kolem roku 2016 se dostal do rukou současných majitelů, kteří uskutečnili generální obnovu celého domu spolu s nástavbou v podobě 3 mezonetových bytových jednotek. Rekonstruovány byly veškeré instalace (voda, kanalizace, elektroinstalace), obě fasády domu (severní zateplena) včetně nových balkonů. Budova má novou střechu s moderní nadkrokevní izolací pro lepší tepelnou stabilitu, obnovou prošel i celý dvůr s vybudováním společné úschovny a dvou soukromých předzahrádek. Dům byl napojen na centrální zdroj tepla pro bezúdržbový provoz. Stav veškerých konstrukcí v domu je tedy takový, že nebude potřeba větších investic minimálně dalších 25-30 let.
Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci, celková podlahová plocha je 85,15 m2 (80,44 m2 byt + 4, 71 m2 balkon) a nachází se v 2. patře (3. nadzemním podlaží) cihlového domu bez výtahu. Byt nadchne praktickou dispozicí 3 + KK sestávající ze tří samostatných pokojů vzájemně neprůchozích z prostorné předsíně a koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC s umyvadlem. V ložnici, která je orientována na jih je prostor pro šatní skříň a další úložné prostory. Rozlehlý obývací pokoj s prostorem pro dlouhou efektivní kuchyňskou linku disponuje terasou na sever a účelnou vychytávkou v podobě sedacího okna. Na kuchyňskou část navazuje praktická komora, v chodbě je místo na velké vestavěné skříně i odkládání obuvi. V koupelně je plánována vana (možno ještě po dohodě zaměnit za moderní sprchový kout se skleněnou sprchovou zástěnou), toaleta je zvlášť s vlastním umyvadlem. Na podlahách je připravena dřevotříska, aby si mohl každý nový majitel zvolit finální krytinu dle svého vkusu a potřeb, v koupelně a toaletě je položena dlažba. Příjemný a světlý dojem z bydlení zajišťují kvalitní dřevěná eurookna, která jsou nově osazena. Obložkové zárubně s dveřmi v bytě jsou v bílém dekoru. Vstupní bezpečnostní dveře do bytu jsou provedeny jako repliky původních dřevěných dveří a jsou doplněna o protipožární a bezpečnostní vložku. Vytápění i ohřev vody zajišťuje dálkovým rozvodem Plzeňská teplárenská a.s., na jejichž teplovod je napojen ústřední rozvod (nová výměníková stanice v domě).  Možnost parkování je bezplatně před domem, kde je celá levá část ulice vyhrazena pro parkování, případně můžeme zprostředkovat možnost dlouhodobého parkování v přilehlém areálu garáží. V domě je pro uživatele bytů uzamykatelný společný prostor pro ukládání kol, dětských kočárků a podobně.
Jedná se o nadstandardní bydlení v atraktivní lokalitě v klidné části Plzně – Doudlevce s výbornou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností včetně zastávek MHD v okolí.

Lokalita – vybavenost (vzdálenost / pěší dostupnost)
Základní a mateřská škola – 250 m / 4 min chůze
nákupní centrum Lidl – 500 m / 8 min chůze
Zimní stadion – 300 m / 4 min
Sportovní hala (Slavoj) – 340 m / 5 min
DEPO2015 – 230 m / 3 min
Náměstí Republiky – 930 m / 15 min
Hlavní nádraží ČD – 900 m / 15 min
nádraží Plzeň Zastávka – 400 m / 7 min
Krajský úřad Plzeňského kraje – 500 m / 8 min
Gymnázium Masarykovo /SPŠ Obchodní – 700 m / 12 min
Zastávka MHD (bus/trolejbus č.10, 13, 14) – 120 m / 2 min
Fakultní nemocnice Bory – 750 m / 12 min
Praha – Smíchov – 1 hod 21 min od domu (chůze + vlak)
Praha – Hlavní nádraží – 1 hod 34 min od domu (chůze + vlak)