Dispozice 2+kk možno upravit i na 3+kk, výměra 77 m2

Prodejní cena: 4. 940.000,- Kč
Konstrukce budovy: cihlová
Stav budovy: kompletně zrekonstruovaný
Stav bytu: kompletně zrekonstruovaný, podlahové vytápění ve všech místnostech
Užitná plocha: 77 m2 (byt – 56,22 m2, terasa – 20,4 m2)
Podlaží: zvýšené přízemí (1. NP)
Počet podlaží budovy: 5 nadzemních podlaží
PENB: kategorie C – vyhovující

Nabízíme k prodeji nadstandardně zrekonstruovanou cihlovou bytovou jednotku v řadovém činžovním domě na adrese Antonína Uxy 6, dle návrhového zpracování architekta pražského ateliéru V.A.S. Chcete-li bydlet v bytě s duší a historickým nádechem domu, kde však neděláte kompromisy v kvalitě – toto je nabídka pro Vás.

Dům byl postaven v roce 1889 v tehdy typickém dekorativním neoklasicistním stylu. Byla provedena generální obnova celého domu spolu s nástavbou v podobě 3 mezonetových bytových jednotek. Rekonstruovány byly veškeré instalace (voda, kanalizace, elektroinstalace), obě fasády domu (severní zateplena) včetně nových balkonů. Budova má novou střechu s moderní nadkrokevní izolací pro lepší tepelnou stabilitu, obnovou prošel i celý dvůr s vybudováním společné úschovny kol či kočárků a dvou soukromých předzahrádek. Dům je napojen na centrální zdroj tepla pro bezúdržbový provoz. Stav veškerých konstrukcí v domě je tedy takový, že nebude potřeba větších investic minimálně dalších 25-30 let.

Bytová jednotka je po kompletní rekonstrukci, celková podlahová plocha je 77 m2 (byt – 56,22 m2, terasa – 20,4 m2) a nachází se ve zvýšeném přízemí (1. nadzemním podlaží) cihlového domu bez výtahu. Byt nadchne velkorysou dispozicí 2+ KK s velkými francouzskými okny do zahrady. Díky velikosti místností i rozestupem oken je možno byt rozdělit i na 3+KK. Byt má v současnosti 2 samostatné vzájemně neprůchozí pokoje s prostornou předsíní a koupelnu se sprchovým koutem, samostatným WC s umyvadlem. V ložnici, která je orientována na jih, je po celé délce velký prostor pro šatní skříň a další úložné prostory. Rozlehlý obývací pokoj s prostorem pro dlouhou a efektivní kuchyňskou linku disponuje krásnými francouzskými okny s přístupem na velkou terasu (předzahrádku), která je obložená kvalitním sibiřským modřínem. V chodbě je místo pro vestavnou skříň i odkládání obuvi. V koupelně je sprchový kout se skleněnou zástěnou.
Ve všech místnostech je podlahové topení. Příjemný a světlý dojem z bydlení zajišťují kvalitní dřevěná eurookna, která jsou nově osazena. Obložkové zárubně s dveřmi v bytě jsou v bílém dekoru. Vstupní bezpečnostní dveře do bytu jsou provedeny jako repliky původních dřevěných dveří a jsou doplněny o protipožární a bezpečnostní vložku. Vytápění i ohřev vody zajišťuje dálkovým rozvodem Plzeňská teplárenská a.s. Možnost parkování je bezplatně před domem, kde je celá levá část ulice vyhrazena pro parkování, případně můžeme zprostředkovat možnost dlouhodobého parkování v přilehlém areálu garáží.

Jedná se o nadstandardní bydlení v atraktivní lokalitě v klidné části Plzně – Doudlevce s výbornou dostupností do centra a veškerou občanskou vybaveností včetně zastávek MHD v okolí.

Lokalita – vybavenost (vzdálenost / pěší dostupnost)
Základní a mateřská škola – 250 m / 4 min chůze
nákupní centrum Lidl – 500 m / 8 min chůze
Zimní stadion – 300 m / 4 min
Sportovní hala (Slavoj) – 340 m / 5 min
DEPO2015 – 230 m / 3 min
Náměstí Republiky – 930 m / 15 min
Hlavní nádraží ČD – 900 m / 15 min
nádraží Plzeň Zastávka – 400 m / 7 min
Krajský úřad Plzeňského kraje – 500 m / 8 min
Gymnázium Masarykovo /SPŠ Obchodní – 700 m / 12 min
Zastávka MHD (bus/trolejbus č.10, 13, 14) – 120 m / 2 min
Fakultní nemocnice Bory – 750 m / 12 min
Praha – Smíchov – 1 hod 21 min od domu (chůze + vlak)
Praha – Hlavní nádraží – 1 hod 34 min od domu (chůze + vlak)